İptaller

Siparişinizi verdikten sonraki bir saat içinde iletişim sayfasından iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. Bu süreyi geçtikten sonra gelen değişiklik ve iptal taleplerini dikkate almamıza rağmen ne yazık ki siparişlerin önemli bir kısmı paketlenmiş ve yola çıkmış olmaktadır.

İadeler

Aldığınız her ürün, firmamızın garantisi altındadır.

Web sitemizden almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Alıcının istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan kişisel bakım ürünleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların alıcı tarafından açılmış olması halinde iadesi Mesafeli Satış Sözleşmeleri Hakkında Yönetmelik gereği mümkün değildir. İade etmek istediğinizde bilgi@emsuncocukdunyasi.com adresine e-posta göndererek müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşarak talebinizi iletiniz.

Bildiriminizi takiben ürünlerinizi faturanın arkasında yer alan iade formu ve faturanızla birlikte Sıracevizler Cad. No: 58 Şişli İstanbul Türkiye adresine gönderebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan önce kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Tutanak tutturmamanız durumunda, ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Ürünü iade etmeniz halinde, iade işleminiz ürün firmaya ulaştığı andan itibaren yedi (7) iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.

İade işleminin onaylanmasından sonra kredi kartı iadeleri 5 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı ekstre döneminde hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Ürün size ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek ürün şikayetleri için, ,0 212 233 19 79 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşabilirsiniz. Sorunun kullanıcı kaynaklı olmadığının tespit edilmesi durumunda telafisi yapılacaktır.

Hasarlı ve bizden kaynaklanan yanlış gönderilmiş ürünlerin posta masrafları şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

İade işlemlerinizin mümkün olduğu kadar kısa bir sürede gerçekleşebilmesi için tüm iadeler aşağıdakileri içermelidir:

Gönderi belgesinin bir kopyası veya sipariş numaranız

İade Onayı (Müşteri Hizmetleri tarafından verilir)

İade Sebebi

Lütfen ürünlerin taşıma sırasında meydana gelebilecek herhangi bir hasara karşı güvenli bir şekilde paketlendiğinden emin olunuz. Ayrıca paketin takip edilebilmesi için taahhütlü veya sigortalı posta yoluyla göndermenizi öneriyoruz.

Kredi kartına para iadelerinde sadece ürünün toplam değeri ödenmektedir.

İade adresimiz aşağıdadır. Lütfen onay almadan göndermeyin. Ne amaçla gönderildiği bilinmeyen paketler kabul edilmemektedir.

Menü